hamdelan
31 شهریور 1401 - 11:35

دفاع مقدس آزمون وفاداری ارتش بود/ چشمه اقتدار ملت ایران تبدیل به یک دریای خروشان شده است

فرمانده تیپ ۲۱۶ مستقل زرهی زنجان گفت: دفاع مقدس آزمون وفاداری ارتش بود و اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با رژیم بعثی عراق مقابله کرد و علیرغم کاستی به وجود آمده با تمام قدرت در دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، جلال صالحی فرمانده تیپ ۲۱۶ مستقل زرهی زنجان گفت: همه توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به یاری خداوند متعال و با هوشیاری ملت ایران همواره شکست خورده است.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران اسلامی به شمار می رود، اظهار کرد: چشمه اقتدار ملت ایران، از دفاع مقدس جوشیده و اکنون تبدیل به یک دریای خروشان شده است.

فرمانده تیپ ۲۱۶ مستقل زرهی زنجان با اشاره به پشتیبانی همیشگی ملت بزرگ ایران از نیروهای مسلح ادامه داد: این امر همواره موجب قوت قلب و اقتدار بوده است.

صالحی گفت: امروز در این مکان مقدس گرد هم آمدیم تا یک بار دیگر اقتدار را نشان دهیم.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس آزمون وفاداری ارتش بود و اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با رژیم بعثی عراق مقابله کرد و علیرغم کاستی به وجود آمده با تمام قدرت در دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز توان و قدرت نیروهای مسلح بی‌نظیر است به طوری که قدرتهای مسلح به آن اذعان دارند، گفت: امروز در هفته دفاع مقدس  با مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا عهد دوباره میبندیم.

حجت‌الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهدا اظهار کرد: ملت ایران مفتخر است که عزیزانی در ارتش و نیروی انتظامی و سپاه مدافع کشور هستند.

مجلس شورای اسلامینیروی انتظامیوی گفت: این نیروها جان بر کف گرفته و خودشان را فدای ملت و جمهوری اسلامی می‌کنند.

باقری با اشاره به اینکه نیروهای نظامی همواره آماده دفاع از کشور هستند، گفت: این افراد آماده جان نثاری هستند که امیدواریم در رکاب حضرت ولی عصر باشیم.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس پشتیبان نیروهای مسلح هستند، گفت: نیروهای مسلح عزیز دل مردم هستند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 751586